Tańsze bilety do ENERGYLANDII dla członków NSZZ Solidarność

DO 12 R.Ż

DZIECI
1-3 R.Ż

CENY DLA NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”

129zł

84zł

1zł

CENY W KASACH

159zł

109zł

1zł

*ceny obowiązują do 24.06.2022

Zapisy na bilety dla członków Związku z rejonu Krakowa od 19 kwietnia do 29 kwietnia (w godz.8-16.) w siedzibie Regionu Małopolskiego: Plac Szczepański 5, Kraków (Małgorzata Marcinek-Marek, tel 510-635-006, e-mail malga@interia.eu). Płatność tylko gotówką (uprasza się o odliczone kwoty).

Organizacje spoza Krakowa prosimy, aby zamówienia na bilety do Energylandii (najlepiej mailowo) składali przewodniczący organizacji zakładowych/międzyzakładowych lub upoważnione przez nich osoby, do kierowników Oddziałów i biur terenowych. Następnie zamówienia na bilety poszczególne Oddziały i biura przesyłają do koordynatora Leszka Jankowskiego (e-mail: l.jankowski@solidarnosc,krakow.pl, tel: 601-090-206) podając ilość biletów i formę płatności (gotówka-paragon, lub faktura-przelew).

Bilety posiadają kod kreskowy, który uprawnia do wejścia na teren Energylandii oraz do skorzystania z trzech atrakcji bez kolejki (Zadra, Hyperion, Mayan). Bilety są ważne do 31 października 2022 r.

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 43 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Park Rozrywki ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w miejscowości Zator, w bliskiej odległości od Krakowa, czynny jest codziennie w godz. 10.00-20.00.
ENERGYLANDIA, al. 3 Maja 2, 32-640 Zator, woj. małopolskie.
www.energylandia.pl

Więcej informacji w Biurze Oddziału nr6 w Nowym Targu,